O firmie

Działam jako pośrednik i doradca na rynku nieruchomości. Oferuję profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantuję korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji. Służę doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości. Posiadam licencję zawodową oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Podstawowe obszary naszej działalności to:

  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości ( transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych, mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne)
  • dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomości
  • usługi doradcze nieruchomości
  • doradztwo kredytowe

Głównym założeniem naszego biura jest spełnianie Państwa oczekiwań.  Za najważniejszy element naszej pracy uważam prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działam szybko i efektywnie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jestem przekonana, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu

Joanna Zglenicka

licencja nr 24538

joanna@kama-nieruchomosci.pl

Rynek pierwonty
Rynek wtórny
Zarządzanie
Zgłoś ofertę