Lokal użytkowy, 497 m2, Miedzianka

Lokal użytkowy na sprzedaż, Miedzianka

Cena: 200 000 PLN

402 PLN/m2

Opis

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duży obiekt użytkowy gospodarczo-magazynowy o powierzchni 497.30m2 położonego w atrakcyjnej miejscowości, jaką jest Miedzianka. Do obiektu prowadzi przepiękna aleja kasztanowców. Nieruchomość położona na działce 1345m2 z ułamkowym udziałem we współwłasności 60,42%. Nieruchomości dwukondygnacyjna, z czego parter to główne pomieszczenie z poddaszem częściowo użytkowym. Natomiast najatrakcyjniejsza część znajduje się w przyziemiu nieruchomości wewnątrz przepiękne łuki z granitowymi filarami. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej na przełomie XIX i XX wieku. Nieruchomość posiada instalację wodną, kanalizacyjną (do szamba) i elektryczną. Stropy masywne krzyżowe oraz stropy drewniane, tynki wapienne, wrota stalowe. Wysokość pomieszczenia 4,64m. Budynek położony w centralnej wsi, przy drodze będącej główną arterią komunikacyjną. Działka zabudowana budynkiem mieszkalno-magazynowym. Kształt działki nieregularny, wydłużony, teren płaski.
Budynek o bardzo dużym potencjale wymagający nakładów finansowych.
Wieś położona jest na północno-zachodnich stokach wzgórza Miedziana Góra, pomiędzy przełomowym odcinkiem doliny Bobru a doliną Miedzianego Potoku. Otoczenie wsi stanowią w znacznej mierze użytki rolne, obecnie w większości leżące odłogiem. Wieś w całości znajduje się na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość znana z Browaru Miedzianka to niezwykłe miejsce, fascynujące góry i ich okolice. Niepowtarzalna historyczna architektura, urzekająca przyroda, niezwykłe krajobrazy.
Oferta dla klientów z pomysłem szukających obiektu do prowadzenia własnej działalności w bardzo atrakcyjnej miejscowości z własną historią wartą poznania.
Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Szczegóły

Numer oferty 2311016
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 200 000 PLN
Cena za m2 402 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 497 m2
Powierzchnia działki 1 346 m2
Miejscowość Miedzianka
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat karkonoski
Gmina Janowice Wielkie
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał kamień
Położony w na wsi