Lokal użytkowy, 497 m2, Miedzianka

Lokal użytkowy na sprzedaż, Miedzianka

Cena: 200 000 PLN

402 PLN/m2

Opis

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duży obiekt użytkowy gospodarczo-magazynowy o powierzchni 497.30m2 położonego w atrakcyjnej miejscowości, jaką jest Miedzianka. Do obiektu prowadzi przepiękna aleja kasztanowców. Nieruchomość położona na działce 1345m2 z ułamkowym udziałem we współwłasności 60,42%. Nieruchomości dwukondygnacyjna, z czego parter to główne pomieszczenie z poddaszem częściowo użytkowym. Natomiast najatrakcyjniejsza część znajduje się w przyziemiu nieruchomości wewnątrz przepiękne łuki z granitowymi filarami. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej na przełomie XIX i XX wieku. Nieruchomość posiada instalację wodną, kanalizacyjną (do szamba) i elektryczną. Stropy masywne krzyżowe oraz stropy drewniane, tynki wapienne, wrota stalowe. Wysokość pomieszczenia 4,64m. Budynek położony w centralnej wsi, przy drodze będącej główną arterią komunikacyjną. Działka zabudowana budynkiem mieszkalno-magazynowym. Kształt działki nieregularny, wydłużony, teren płaski.
Budynek o bardzo dużym potencjale wymagający nakładów finansowych.
Wieś położona jest na północno-zachodnich stokach wzgórza Miedziana Góra, pomiędzy przełomowym odcinkiem doliny Bobru a doliną Miedzianego Potoku. Otoczenie wsi stanowią w znacznej mierze użytki rolne, obecnie w większości leżące odłogiem. Wieś w całości znajduje się na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość znana z Browaru Miedzianka to niezwykłe miejsce, fascynujące góry i ich okolice. Niepowtarzalna historyczna architektura, urzekająca przyroda, niezwykłe krajobrazy.
Oferta dla klientów z pomysłem szukających obiektu do prowadzenia własnej działalności w bardzo atrakcyjnej miejscowości z własną historią wartą poznania.
Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.


Oferta wysłana z systemu LocumNet Online.

Szczegóły

Numer oferty 2311016
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 200 000 PLN
Cena za m2 402 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 497 m2
Powierzchnia działki 1 346 m2
Miejscowość Miedzianka
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat karkonoski
Gmina Janowice Wielkie
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał kamień
Położony w na wsi